توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 69347
سه شنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۰
بسیج در خدمت به محرومان ‌از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند
فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه بسیج در خدمت به محرومان ‌از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند، گفت: بسیج سازندگی بهترین بستر برای اجرایی شدن فرامین مقام معظم رهبری است.
بسیج در خدمت به محرومان ‌از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، سردار سرتیپ بهمن ریحانی ‌در نشستی به مناسبت سالروز تشکیل بسیج سازندگی با بیان اینکه بسیج سازندگی حاصل بصیرت و دوراندیشی امام خامنه‌ای است اظهار داشت: جهادگران در این نهاد مقدس پرچم‌‌دار تقویت استحکام درونی نظام جمهوری اسلامی هستند‌.

فرمانده سپاه نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه خدمت به محرومین یکی از اولویت‌های اصلی و اساسی سپاه است و باید در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم عنوان کرد: جهادگران بسیج سازندگی درهمه برهه‌های حساس حضور مؤثری داشتند و این مجموعه از ابتدای تأسیس تاکنون توانسته با کارهای جهادی در سراسر استان به ویژه در مناطق محروم اقدامات بزرگی انجام دهد.

وی با اشاره به اینکه بسیج سازندگی بهترین بستر برای اجرایی شدن فرامین مقام معظم رهبری است گفت: سازمان بسیج سازندگی در راستای رسالت‌های خطیر خود همواره کارهای اثرگذار و ماندگاری انجام داده و همیشه حرفی برای گفتن دارند.

سرهنگ امیر حمزه خزایی، مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه نیز با اشاره به اینکه این روز سالگرد تصمیمی شجاعانه و راهبردی توسط رهبر معظم انقلاب است اظهار داشت: بسیج سازندگی نماد حرکت جهادی است و امروز به درخت تنومندی تبدیل شده که با بهره‌گیری از گروه‌های جهادی در عرصه‌های مختلف در خدمت‌رسانی به مردم می‌درخشد.

مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه این نهاد توانسته با تفکر جهادی محرومیت را از چهره مناطق کم برخوردار برطرف و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی گام بردارد عنوان کرد: جوانان انقلابی و پای کار به انگیزه خدمت‌رسانی به مردم به میدان محرومیت زدایی آمده و کارنامه درخشانی را توسط گروه‌های جهادی به ثبت رساندند.

وی افزود: جهادگران با حضور خود بر جذابیت طرح‌ها و برنامه‌ها بیافزایند و راه رسیدن به توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را هموار کنند.
Share/Save/Bookmark